Home

zvýšenie prosím Potvrď mimo svetový pohár v zjazdovom lyžovaní 2019 2020 skrotiť fašizmus bojovník

Val d'Isere Zjazd a Super G 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní skončil predčasne aj pre mužov, veľký  glóbus prekvapivo získal Kilde - SITA.sk
Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní skončil predčasne aj pre mužov, veľký glóbus prekvapivo získal Kilde - SITA.sk

SP v zjazdovom lyžovaní 19/20 - Levi - muži - výsledky | SPORTNET

VIDEO Vlhová smerovala za veľkým víťazstvom: Obrovská smola, po páde bez  bodov... | Športky.sk
VIDEO Vlhová smerovala za veľkým víťazstvom: Obrovská smola, po páde bez bodov... | Športky.sk

Alpská kombinácia mužov: Mayer vyhral vo Wengene | SPORTNET

Petra Vlhová - Program a výsledky - Sezóna 2019/2020 | SPORTNET

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím

Svetový pohár v alpskom lyžovaní premiérovo zavíta do Číny

SP v alpskom lyžovaní 2022/23 DNES ⛷️ program, bodovanie

AKTUÁLNE Svetový pohár v Aare zrušili. Veľká radosť pre Petru Vlhovú, má  dva glóbusy za paralelný slalom a slalom | Regióny.zoznam.sk
AKTUÁLNE Svetový pohár v Aare zrušili. Veľká radosť pre Petru Vlhovú, má dva glóbusy za paralelný slalom a slalom | Regióny.zoznam.sk

Garmisch-Partenkirchen svetový pohár 2023 LIVE ▶️ program, výsledky

Petra Vlhová - Poradie a výsledky - Svetový pohár lyžovanie | SPORTNET

Clément Noel vyhral slalom v Záhrebe 2019/2020 | SPORTNET

Vlhová skončila tesne za top 10, druhý zjazd v Bansku ovládli Talianky a  Shiffrinová je bez pódia - SITA.sk
Vlhová skončila tesne za top 10, druhý zjazd v Bansku ovládli Talianky a Shiffrinová je bez pódia - SITA.sk

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

ONLINE: Petra Vlhová - slalom, 2. kolo LIVE dnes z Flachau | SPORTNET

Pinturault vyhral aj obrovský slalom a je na čele Svetového pohára, Žampa  nedokončil prvé kolo - SITA.sk
Pinturault vyhral aj obrovský slalom a je na čele Svetového pohára, Žampa nedokončil prvé kolo - SITA.sk

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

ONLINE: Paralelný slalom (SP v alpskom lyžovaní, LIVE) | SPORTNET

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Petra Vlhová – Wikipédia

Svetový pohár v alpskom lyžovaní

V Jasnej opäť preteky Svetového pohára v alpskom lyžovaní -

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím