Home

tabak obušok rovný na lopate Chrbát, chrbát, chrbát časť vypovedanie vor

Novak Djokovič nedohral zápas na Wimbledone: Súpera mal ale na lopate |  Šport7.sk
Novak Djokovič nedohral zápas na Wimbledone: Súpera mal ale na lopate | Šport7.sk

Třinec má Spartu na lopate aj vďaka trojbodovému Daňovi. Okuliar prispel k  postupu - Ostatné - Hokej - Športweb
Třinec má Spartu na lopate aj vďaka trojbodovému Daňovi. Okuliar prispel k postupu - Ostatné - Hokej - Športweb

O perníkovej chalúpke | BONAFIDE

Kto je Viktor Pešta? Mal na lopate najväčšie hviezdy UFC, dnes oblieka  farby Oktagonu | Topky.sk
Kto je Viktor Pešta? Mal na lopate najväčšie hviezdy UFC, dnes oblieka farby Oktagonu | Topky.sk

Perníková chalúpka | Diax.sk

Makov bol blízko k senzácii. Fortunaligistu mal na lopate (+ FOTO, VIDEO) -  SME | MY Kysuce
Makov bol blízko k senzácii. Fortunaligistu mal na lopate (+ FOTO, VIDEO) - SME | MY Kysuce

Favorita mal "na lopate": Zápas si napokon prehral trápnym spôsobom!  (VIDEO) | SportovyMagazin.sk
Favorita mal "na lopate": Zápas si napokon prehral trápnym spôsobom! (VIDEO) | SportovyMagazin.sk

Majster skončil na lopate LG, Pruské si vynútilo piaty zápas |  HokejbalPlanet.sk
Majster skončil na lopate LG, Pruské si vynútilo piaty zápas | HokejbalPlanet.sk

Nováčik mal Zlaté Moravce na lopate: Napokon si body rozdelili | Nový Čas

Dukla mala ´Ružu´ pred tri a pol tisíc divákmi na lopate, záver sa  nevydaril | MFK Dukla Banská Bystrica
Dukla mala ´Ružu´ pred tri a pol tisíc divákmi na lopate, záver sa nevydaril | MFK Dukla Banská Bystrica

2. Štvrťfinále play-off St.Nicolaus ligy: Bratislava siahala na bod v  sérii, ale prehrala, Topoľčany majú na lopate Skalicu | HokejPortal.sk
2. Štvrťfinále play-off St.Nicolaus ligy: Bratislava siahala na bod v sérii, ale prehrala, Topoľčany majú na lopate Skalicu | HokejPortal.sk

Hlucháň na lopate. - poľovnícka fotografia, fotka, poľovnícke foto #218495  - LovuZdar.sk by DODUIN
Hlucháň na lopate. - poľovnícka fotografia, fotka, poľovnícke foto #218495 - LovuZdar.sk by DODUIN

Lopata racing : MUTTON

Slovenskí mladíci mali na lopate favorita: Američania udreli až gólom v  predĺžení!
Slovenskí mladíci mali na lopate favorita: Američania udreli až gólom v predĺžení!

Arsenal bol napoly v hrobe, priamo na lopate: Vážení, toto je Premier  League, famózny záver | Športky.sk
Arsenal bol napoly v hrobe, priamo na lopate: Vážení, toto je Premier League, famózny záver | Športky.sk

SMÚTOK na Slovensku: Naši hokejisti mali Fínov na lopate, ale balia kufre.  Na MS dohrali!
SMÚTOK na Slovensku: Naši hokejisti mali Fínov na lopate, ale balia kufre. Na MS dohrali!

Malženice mali v pohári na lopate ligovú Senicu, vypadli až na penalty |  TRNAVSKÝ HLAS
Malženice mali v pohári na lopate ligovú Senicu, vypadli až na penalty | TRNAVSKÝ HLAS

Zranění na Tanvaldském Špičáku: Bobař jel na lopatě na černé sjezdovce |  Blesk.cz
Zranění na Tanvaldském Špičáku: Bobař jel na lopatě na černé sjezdovce | Blesk.cz

Futbal, 5. liga: Zvončín mal Hornú Krupú na lopate | TRNAVSKÝ HLAS

Super jazda na lopate - Mojevideo

Slovenskí volejbalisti mali domácich Estóncov na lopate, premrhali vedenie  2:0 na sety - Správy RTVS
Slovenskí volejbalisti mali domácich Estóncov na lopate, premrhali vedenie 2:0 na sety - Správy RTVS

Nitru máme na lopate, ale posledný krok býva najťažší,“ hovorí Dan Ceman |  HC05
Nitru máme na lopate, ale posledný krok býva najťažší,“ hovorí Dan Ceman | HC05

Granada mala FC Barcelona na lopate, Katalánci sa však pozviechali a  napokon triumfovali po predĺžení - SITA.sk
Granada mala FC Barcelona na lopate, Katalánci sa však pozviechali a napokon triumfovali po predĺžení - SITA.sk

Gašparík: Mali sme súpera na lopate, ale bolo tam alibi. Na postup cez  Dnipro treba desať frajerov, videl som ho len v dvoch hráčoch - Šport -  Futbal - Európske poháre - Športweb
Gašparík: Mali sme súpera na lopate, ale bolo tam alibi. Na postup cez Dnipro treba desať frajerov, videl som ho len v dvoch hráčoch - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb