Home

sklo neuveriteľný športové komarno inter basketbal bohatý racionálne pouličné

Inter odzbrojil útočné zbrane Komárna – BC Komárno

Basketbal: Prvé finále pre Inter, nad Komárnom zvíťazil 75:70 - Dobré noviny

Inter vstal z mŕtvych, Komárnu nestačil 23-bodový náskok: Rozhodne siedmy  zápas | Športky.sk
Inter vstal z mŕtvych, Komárnu nestačil 23-bodový náskok: Rozhodne siedmy zápas | Športky.sk

Hladké víťazstvá pre Inter, Košice a Levice, cenný triumf pre Komárno |  SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Hladké víťazstvá pre Inter, Košice a Levice, cenný triumf pre Komárno | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Inter, Komárno a Levice blízko k postupu, Svit ako jediný vyrovnal  štvrťfinálovú sériu | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA
Inter, Komárno a Levice blízko k postupu, Svit ako jediný vyrovnal štvrťfinálovú sériu | SLOVENSKÁ BASKETBALOVÁ ASOCIÁCIA

Basketbal: Inter je majster! V siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80 -  Fotografia č.2 | Nový Čas
Basketbal: Inter je majster! V siedmom finále zdolal Komárno tesne 82:80 - Fotografia č.2 | Nový Čas

Komárno tesne zdolalo Inter, v tabuľke je druhé za Levicami

Inter Bratislava sa stal slovenským majstrom v basketbale, vo finále si  poradil s Komárnom - SITA.sk
Inter Bratislava sa stal slovenským majstrom v basketbale, vo finále si poradil s Komárnom - SITA.sk

Komárno prehralo v rozhodujúcom zápase 80:82, majstrom je Inter - Komárno  prehralo v rozhodujúcom zápase 80:82, majstrom je Inter - Športweb
Komárno prehralo v rozhodujúcom zápase 80:82, majstrom je Inter - Komárno prehralo v rozhodujúcom zápase 80:82, majstrom je Inter - Športweb

Basketbal: Komárno pokračuje v dobrej forme, zdolalo trápiacich sa Rytierov  | SPORTNET
Basketbal: Komárno pokračuje v dobrej forme, zdolalo trápiacich sa Rytierov | SPORTNET

Basketbal: V sobotu sa začína nový ročník Niké SBL (preview) | SPORTNET

Bude majstrom Komárno, Nitra alebo Inter? Očakáva sa dramatické play off -  Bude majstrom Komárno, Nitra alebo Inter? Očakáva sa dramatické play off -  Športweb
Bude majstrom Komárno, Nitra alebo Inter? Očakáva sa dramatické play off - Bude majstrom Komárno, Nitra alebo Inter? Očakáva sa dramatické play off - Športweb

SBL: Levice obhájili titul, v 7. zápase zdolali Komárno 78:61

Inter Bratislava zdolal Komárno a vyrovnal sériu na 2:2 | Šport |  Bratislavské noviny
Inter Bratislava zdolal Komárno a vyrovnal sériu na 2:2 | Šport | Bratislavské noviny

SR Basketbal Muži Extraliga Inter Komárno BAX lopt

Zostáva aj ďalšia z „mladých pušiek“ | BK Inter Bratislava

Inter prehráva vo finále extraligy s Komárnom 0:2 na zápasy - SITA.sk

Posilnený Inter vyzve vo finále zohranejšie Komárno | BasketPortal.sk

BC Komárno – oficiálne stránky klubu

Niké SBL - Komárno vyhralo bitku o 2. miesto, Inter začne play off doma a  Svit napokon na 6. priečke
Niké SBL - Komárno vyhralo bitku o 2. miesto, Inter začne play off doma a Svit napokon na 6. priečke

Niké SBL - Komárno má späť potrestaných, Inter o návrat do starých koľají

Basketbalový Inter si musí na titul počkať, Komárno ešte žije

Inter basketbalový titul neobháji: Vo finále Prievidza proti Komárnu |  Športky.sk
Inter basketbalový titul neobháji: Vo finále Prievidza proti Komárnu | Športky.sk